У США арештований автор скандального антиісламського фільму

П'ятниця, 28 вересня 2012, 08:39

У Каліфорнії арештований і поміщений під варту можливий продюсер фільму "Безвинність мусульман", що викликав масової акції протесту в ісламському світі.

Як оголосила прокуратура Лос-Анджелеса, Накула Баселі Накула був затриманий за підозрою в порушенні умов дострокового звільнення з в'язниці, передає ВВС.

Американська влада підкреслює, що затримання 55-річного Накули пов'язана не з його можливою причетністю до антиісламського фільму, а з обвинуваченнями в тому, що він порушив умови дострокового звільнення.

Він був засуджений у Каліфорнії за фінансові махінації, але відпущений в 2011 достроково за умови, що він не буде без спеціального дозволу користуватися інтернетом або прибігати до псевдонімів.

У середині вересня Накула Баселі Накула був допитаний поліцією, після чого про його місцезнаходження нічого не було відомо. Вважалося, що він переховується, щоб уникнути можливих актів відплати.

Раніше адміністрація США звернулася до компанії Google, що володіє YouTube, із проханням видалити з відео-порталу 14-хвилинний трейлер до "Безвинності мусульман", однак компанія відмовилася, заявивши, що при розміщенні відео не було порушення правил користування порталом.powered by lun.ua