Янукович таки скасував спілкування з журналістами

П'ятниця, 28 вересня 2012, 16:05

Прес-офіс секретаріату ООН підтвердив, що підхід до преси президента Віктора Януковича було скасовано "в останню хвилину з невідомих причин".

Таке підтвердження зроблено на прохання Радіо Свобода.

Підхід був запланований на ранок 26 вересня, а не 25 вересня, як стверджує прес-служба президента.

На підтвердження цієї інформації прес-офіс секретаріату ООН надіслав свій розклад прес-конференцій та брифінгів на 26 вересня, згідно з яким президент Віктор Янукович мав виступати о 10:15 місцевого часу.

"Скасування підходу до преси після виступу президента Януковича викликало здивування західних журналістів, які не були запрошені на його виступ перед українськими журналістами напередодні, і готувалися поставити йому запитання після його виступу на Генеральній Асамблеї ООН", - зазначає видання.

Для збільшення зображення, клікніть на нього 

Раніше прес-служба адміністрації президента заявила, що інформація про скасування прес-конференції "не відповідає дійсності".
 
"Програмою робочого візиту президента Януковича до США був передбачений підхід до представників українських ЗМІ у вівторок, 25 вересня. Про захід було повідомлено усіх представників ЗМІ, які акредитувалися у прес-службі АПУ для висвітлення робочого візиту Глави держави", - зазначали в прес-службі.

"Підхід відбувся у запланований час, про що свідчить вихід відповідних новин у низці ЗМІ. Жодних інших прес-конференцій президента України у Нью-Йорку програмою візиту не передбачалося", – йшлося у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua