Тюремники показали, як Тимошенко проривалася до соратників

Субота, 29 вересня 2012, 15:39

Державна пенітенціарна служба оприлюднила зняте в п’ятницю відео з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка вимагала пустити її на побачення з відвідувачами.

Як повідомляє прес-служба пенітенціарної служби, Тимошенко, "порушуючи режим, громадський порядок, ігноруючи прохання медичних працівників про не порушення спокою у медичній установі, ігноруючи будь-які зауваження та прохання співробітників Качанівської колонії, намагалася пошкодити двері у відділені лікарні своїми підборами".

Також, стверджують у пенітенціарній службі, ув’язнена влаштовувала провокації, погрожувала не покидати коридорного приміщення відділення, погрожувала "не давати нікому спокою", відмовлялася повернутися до своєї палати.

Прес-служба уточнює, що все це відбувалось тоді, коли однопартійці Тимошенко вже покинули територію лікарні.

"Про неправомірну поведінку засудженої, а також про незаконну поведінку її адвоката, який зловживаючи своїм правом на недоторканність, провів відео зйомку телефоном, черговими співробітниками пенітенціарної служби складені відповідні рапорти", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється також, що відео фіксація пенітенціарної служби проводилась у рамках закону та з метою недопущення чергового обмовлення засудженою Тимошенко співробітників колонії.

У пенітенціарній службі також наголосили, що відмова керівництва ДПтС у надані дозволу на проведення "партійної наради" у палаті Тимошенко є законною.

Як повідомлялося, у п’ятницю Тимошенко відмовили в зустрічі з Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Григорієм Немирею. На знак протесту вона лягла на підлогу під дверима своєї палати.

У п’ятницю ввечері захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що екс-прем'єр припинила лежачий протест, оскільки її поінформували про дозвіл від харківської прокуратури на відвідини соратниками.

Відеозвернення Тимошенко дивіться тутpowered by lun.ua