Опозиція заявляє про погрози членам дільничних комісій на Одещині

Неділя, 30 вересня 2012, 17:50

На Одещині невідомі обдзвонюють членів ДВК від Об'єднаної опозиції, наполегливо рекомендуючи їм відмовитися від роботи в складі в комісій.

Або ж їм рекомендують не бути на першому засіданні територіальної виборчої комісії, на якому належить скласти присягу, повідомили УНІАН в прес-службі ВО "Батьківщина".

Це відбувається у Любашевському, Комінтернівському та інших районах Одеської області.

У прес-службі уточнили, що членам комісій, переважно вчителям місцевих шкіл, аноніми погрожують у разі ігнорування рекомендацій позбавленням їх займаних робочих місць і навіть можливості працювати на території району.

"Представників комісій від Об'єднаної опозиції також не повідомляють про час скликання першого засідання ТВК, чим штучно позбавляють можливості участі в роботі першого засідання комісії і складання присяги, що, згідно законодавства, може спричинити виключення зі складу дільничної виборчої комісії", - підкреслили в Об'єднаній опозиції з посиланням на юридичну службу ВО "Батьківщина".

В опозиції зазначили, що грубі порушення законодавства України зафіксовані вже при формуванні дільничних виборчих комісій в Одеській області.powered by lun.ua