Герман похвастала, що стала "правозахисним" комісаром

Середа, 10 жовтня 2012, 17:52

На Генасамблеї Міжнародного руху "Світ без нацизму" радника президента України Ганну Герман обрано Верховним правозахисним комісаром від України.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі самої Герман.

Як зазначається у повідомленні, Міжнародний громадський правозахисний рух "Світ без нацизму" об’єднав національні правозахисні рухи 24 країн світу, в тому числі США, Росії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, країн Балтії, Люксембургу, України.

На першій Генеральній асамблеї Міжнародного правозахисного руху, що проходить у Страсбурзі, обрано правління організації.

Від України до правління увійшли: екс-президент України, президент Всеукраїнського правозахисного руху "Україна без нацизму" Леонід Кравчук, Ганна Герман, координатор Антифашистської коаліції України Станіслав Стукальський та член президії МПР "Світ без нацизму" Андрій Гаджаман.

Правління обрало верховних правозахисних комісарів від кожної країни. Верховним правозахисним комісаром від України обрано Герман.

Вона увійшла також до президії правління міжнародного руху "Світ без нацизму".

Метою діяльності цього руху є консолідація практичних заходів у боротьбі з будь-якими проявами ненависті та екстремізму: фашизму, неонацизму, антисемітизму, ксенофобії, расизму.

З 8 по 11 жовтня у Страсбурзі (Франція) проходить перша Генсамблея руху "Світ без нацизму", до якого входять більш як 140 організацій із 30 країн.

У міжнародному правозахисному форумі головує Борис Шпігель – член Парламентської асамблеї Ради Європи, президент Міжнародного правозахисного руху "Світ без нацизму".powered by lun.ua