Каськів через посередницькі структури витратив 2,8 мільйона - інспекція

Четвер, 11 жовтня 2012, 15:12

Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами використало всупереч законодавства коштів на суму 2,8 мільйонів гривень.

Про це повідомили в Держфінінспекції на запит депутата від НУНС Геннадія Москаля.

Протягом квітня - червня 2012 року Держфінінспекцією України та її територіальними органами проведено ревізію фінінсово-господарської діяльності Державного агенства з інвестицій та управління національними проектами та охоплено контрольними заходами 6 підприємств, що входять до його сфери управління, а також 27 її регіональних центрів.

 
 

"Проведені контрольні заходи засвідчили низку упущень та недоліків, як під час використання бюджетних коштів, так і під час реалізації нацпроектів", - йдеться у відповіді.

"Запровадження Держінвестпроектом практики залучення значної кількості посередницьких структур до розміщення реклами про інвестиційні можливості України у вітчизняних ЗМІ призвело до використання коштів всупереч законодавства на суму 2,8 мільйонів гривень", - повідомили в інспекції.

"Протягом 2011 року процедури закупівель із придбання робіт і послуг, пов'язаних з формуванням позитивного іміджу України, проведені з окремими порушеннями вимог законодавства", - додали в установі.

Як відомо, Державне агентство з інвестицій та управління нацпроектами очолює Владислав Каськів.

Українська правда