Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЄС закликає владу дослухатись до рекомендацій ОБСЄ

П'ятниця, 12 жовтня 2012, 13:51

У Євросоюзі закликають українську владу дослухатися рекомендацій місії спостерігачів на парламентських виборах ОБСЄ.

Про це йдеться у спільній заяві високого представника ЄС з міжнародних відносин Кетрін Ештон та Єврокомісара Штефана Фюле.

"Ми закликаємо українську владу дослухатися до попередніх висновків місії ОБСЄ зі спостереження за виборами", - йдеться у заяві.

 

"Істотний брак політичного плюралізму на телебаченні викликає значне занепокоєння; він потребує негайних дій, що визначать чіткі процедури, яких дотримуватимуться ЗМІ для збалансованого висвітлення виборчого процесу. Крім того, існує потреба в інституції, що матиме повноваження стежити за відповідністю правилам та своєчасно усуватиме можливі проблеми", - сказано в заяві.

Також ЄС наголошує на необхідності негайно забезпечити прозорість діяльності Центральної виборчої комісії, щоб прояснити питання, пов'язані зі складом окружних виборчих комісій.

"Крім того, ми підтверджуємо наш жаль що наслідки судових процесів не відповідали міжнародним стандартам та не дозволили представникам опозиції взяти участь у парламентських виборах", - наголошується у заяві.

Також у документі знову нагадується, що парламентські вибори "стануть лакмусовим папірцем" щодо демократичних перетворень в Україні.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: