Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Голосування чужими картками принижує депутатів – Гузар

П'ятниця, 12 жовтня 2012, 14:03

Колишній предстоятель Української греко-католицької церкви Любомир Гузар називає найбільшим розчаруванням останнього часу голосування чужими картками у Верховній раді.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті "День".

"Мене тривалий час негативно вражає оте голосування одне за одного. Це просто скандал. Щоразу, як чую про голосування чужими картками, мене це так пече! Чому таке допускається? Це ж принижує Верховну раду і все, що там діється", - сказав Гузар.

Він нагадав, що голова Верховної ради і сама Верховна рада допускають це, і навіть намагаються це виправдати.

"Голову Верховної ради якось запитали, чому не приймуть такий закон, який би заборонив таке голосування. А той відповів, що тоді парламент узагалі б не приймав жодних законів, бо парламентарі не ходять до залу... А ми ж тим людям платимо, щоб вони туди ходили. Це їхня робота", - сказав Гузар.

"Я не маю упереджень щодо того, чи платити депутатам відповідну плату, але нехай би цілодобово присвячували себе своєму завданню на тих кілька років, на які ми їх вибрали", - підсумував кардинал УГКЦ.

Серед моментів, як його позитивно вразили, він назвав Помаранчеву революцію, яка "була величною подією в історії нашого народу та історії цілої Європи".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: