Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція придумала нову коаліцію й чекає на Кличка

Вівторок, 16 жовтня 2012, 08:48

На з'їзді опозиції був затверджений текст угоди про створення коаліції демсил у новому парламенті, однак УДАР не збирається підписувати його до виборів.

Про це пише газета Комерсант-Україна.

"З огляду на те, що режим Януковича створює реальні загрози існуванню незалежної демократичної України, партія "Свобода", об'єднана опозиція "Батьківщина" і партія УДАР Віталія Кличка домовилися…сформувати за результатами виборів 28 жовтня коаліцію демократичних сил",— говориться в тексті документа. 

Метою формування коаліції зазначено "повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку й відсторонення президента Януковича від влади".

Угода припускає спільні дії для відсторонення Віктора Януковича від влади шляхом імпічменту, звільнення лідерів опозиції Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, денонсації "харківських угод" і скасування мовного закону.

Партія "Свобода" у неділю на своєму з'їзді підтримала приєднання до угоди.

"Ми чекаємо, що його підтримає партія УДАР, ніяких тимчасових рамок ми не називаємо, але чим скоріше це відбудеться, тим краще",- сказав виданню бютівець Андрій Шевченко.

У свою чергу керівник Центрального виборчого штабу "Удару" Віталій Ковальчук дав зрозуміти, що об'єднаній опозиції не варто розраховувати на приєднання УДАР до угоди до завершення виборчої кампанії.

"Партія УДАР формуватиме демократичну коаліцію в Раді VII скликання й не має наміру співробітничати з Партією регіонів. Але підписувати політичні угоди ми будемо вже після оголошення результатів виборів",— сказав Ковальчук. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: