Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гузар: Подачки депутатів – це залишок радянських часів

Четвер, 18 жовтня 2012, 13:42

Роздача продпайків під час виборчої кампанії – це залишок радянських часів, якого українці досі не позбулися.

Про це в інтерв’ю 5 каналу сказав архієпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви Любомир Гузар, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

На його переконання, будувати дороги, забезпечувати людям нормальну якість життя – це обов’язок, покликання усіх чиновників і політиків. Натомість роздавати подарунки: гречку, цукор, велосипеди – не належить до їхніх обов’язків.

"Та це й видно, що вони роблять такі речі не з почуття відповідальності, а щоб пропхатися до Ради", – сказав Гузар.

"Народові казали, що партія про все подбає, усе дасть. І люди навчилися одержувати щось від когось, скласти руки й чекати на "подарунки", а не старатися заробити власними силами. Це залишок радянських часів. Громадяни мусять навчитися, що добрі речі потрібно здобувати добрими силами", – вважає він.

На думку Гузара, обираючи депутата, потрібно пильно дивитися, наскільки ця людина є професійною, бо якщо хтось є "спортсменом чи естрадним співаком" – люди, які не мають жодного досвіду в політичних справах, то навіщо такого вибирати".

Також обираючи депутата, варто розпитати його "віч-на-віч про ідеологію його партії, біографію".

"Ми, хто обирає, мусимо поставити кандидата в обставини, в яких він повинен чесно признатися, якщо щось робив негідно: брав участь у недобрих голосуваннях, шахрував чи робив це за когось, – чому він це робив", – порадив Гузар.

"Хоч би що сталося, Україна залишиться. Ми вже так багато пережили різних трагедій, що переживемо й те, що несправедливо, нечесно відбудуться і ці вибори. Але ми повинні старатися, щоб до виборів було все належно зроблено, щоб люди знали, за кого голосують і на кого можна надіятися", – переконаний кардинал УГКЦ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: