Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров пояснив севастопольцям, чому вони бідні

Четвер, 18 жовтня 2012, 18:56

Високі зарплати моряків Чорноморського флоту Росії призвели до завищених цін на ринках Севастополя, що позначається на купівельній спроможності севастопольців.

Про це під час спілкування з адміністративно-господарським активом Севастополя заявив прем'єр Микола Азаров, повідомляють "Коментарі".

За його словами, через базування на території Севастополя військово-морських баз Росії для міста характерний дисбаланс рівня заробітних плат російських військовослужбовців і місцевих жителів.

У цьому зв'язку Азаров вважає, що для Севастополя є актуальним проведення ярмарків сільськогосподарської продукції, організація стаціонарних оптових ринків та овочесховищ.

Реалізація подібних заходів, на його думку, дозволить ліквідувати дисбаланс і різницю в цінах.

"Економіка України зараз не може собі дозволити рівень зарплат російських моряків і військових, проте ми можемо наситити ринок Севастополя сільськогосподарською продукцією, що дозволить збити ціни, задовольнити попит на овочеву продукцію за нижчими цінами", - підкреслив прем'єр.

Як відомо, раніше віце-прем'єр Борис Колесніков заявив, що Україна обов'язково вийде на європейський рівень заробітної плати.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: