Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Не всі "виборчі" камери будуть on-line у Харківській області

Вівторок, 23 жовтня 2012, 10:44

Трохи більше 40 систем відеоспостереження не будуть підключені до інтернету на виборчих дільницях у Харківській області, ЦВК отримає інформацію з цих дільниць на диску.

Про це сказав голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін в ефірі програми "Від влади до громади", повідомляє сайт Харківської ОДА.

Він повідомив, що всі організаційні роботи, пов’язані з підготовкою виборчих дільниць до дня голосування, проведені.

"Встановлені всі комплекси відеоспостереження, тільки трохи більше 40 з 1600 систем не підключені до інтернету там, де для цього немає технічної можливості", - сказав губернатор.

"Але, згідно з чинним законодавством, на цих дільницях вся інформація буде записана на жорсткий диск, заархівована і передана в ЦВК", - сказав Добкін.

"Жоден голос не пропаде, він буде врахований саме за того кандидата, якого підтримають мешканці Харкова та Харківської області", - запевнив він.

Добкін заявив, що не вірить тим, хто пророкує масові фальсифікації або спотворення волевиявлення виборців в день голосування.

Він зазначив, що з року в рік одні й ті ж політичні сили заявляють про це, але в реальному житті подібна інформація не знаходить підтвердження.

"І той, хто не має довіри у людей, свою поразку може виправдати лише словами про фальсифікацію. А той, хто хоче завоювати довіру людей, той працює", - сказав голова Харківської ОДА.

Добкін також закликав мешканців Харкова й області проголосувати на парламентських виборах 28 жовтня:

"Я прошу всіх прийти на виборчу дільницю, якою б не була погода, яким би не був ваш настрій в цей день, прийдіть і проголосуйте. Важливо, щоб у вас не було байдужості до того, як ми з вами будемо жити наступні 5 років". 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: