Кличко не розуміє, навіщо домовлятися зі "Свободою", яка може не пройти в Раду

13 переглядів
П'ятниця, 26 жовтня 2012, 18:36

Лідер партії "Удар" Віталій Кличко сподівається, що в майбутньому парламенті буде створено демократичну більшість.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу, повідомляє його прес-служба.

Кличко зауважив, що в останні дні перед виборами боротьба стала жорсткою і не завжди чесною. Але "Удар" не порушив у своїй виборчій кампанії принципу непоборення щодо колег по опозиції.

"Ми підписали на день Cоборності документ, де є важливий пункт про непоборення. Якщо демократичні сили боротимуться одне проти одного, це йтиме на користь тільки Партії регіонів. Я впевнений, що ми повинні об’єднатися і в нас є всі шанси створити більшість в новій ВР", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чому "Удар" не підписав угоду про створення коаліції з "Батьківщина" до виборів, Кличко зазначив: "Я хочу робити не популістські речі, а логічні".

"Підписувати будь-які угоди до того, як ми пройдемо в парламент, зарано. Не зрозуміло, хто там буде, бо деякі партії знаходяться на межі проходження у ВР. Тому логічно спочатку набрати голоси, захистити їх, а вже потім у парламенті сідати і говорити. Скільки можна підписувати різні папірці, які потім не працюють?", - сказав Кличко.

Водночас політик зауважив, що в "Ударі" сконцентровані на захисті результатів виборів і не будуть реагувати на випади чи провокації з боку колег по опозиції.

"Ми не хочемо дивитися у день вчорашній, ми хочемо жити завтрашнім днем. Що було, це залишається на совісті інших людей. І виборці зроблять висновки, тому що деякі факти говорять про те, що проти нас борються і не завжди чесними методами", - заявив Кличко.

"На Заході зараз розповсюджуються газети проти нас, де немає вихідних даних. Це все чорний піар, там поливають на брудом і там немає жодної правдивої інформації про нас", - наголосив лідер "Удару".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua