Кличко обіцяє битися за чесні вибори

6 переглядів
П'ятниця, 26 жовтня 2012, 19:42

Спостерігачі партії "Удар" будуть супроводжувати транспорт з протоколами голосування на виборах до Центральної виборчої комісії.

Про це повідомив лідер партії "Удар" Віталій Кличко в ефірі 5 каналу.

"Ми дуже стурбовані тими порушеннями, які на сьогоднішній день вже є, і ми не хочемо щоб маніпуляції відбулися вже тоді, коли протоколи з результатами голосування будуть везти до ЦВК", - зазначив він.

"Тому наша партія звернулася до ЦВК та МВС з вимогою забезпечити транспортування виборчої документації від окружних виборчих комісій до Центрвиборчкому. Щоб був супровід правоохоронних органів, щоб не було підміни результатів і можливостей для махінацій", - наголосив політик.

Відповідаючи на питання, чи довіряє Кличко правоохоронним органами, які закликає супроводжувати документи до ЦВК, політик сказав: "Вони відповідають за це, їхня робота контролювати дотримання закону".

"Якщо будуть факти порушень, правоохоронні органи теж мають нести відповідальність. До речі, наші спостерігачі також будуть супроводжувати транспорт з протоколами до ЦВК", - зауважив Кличко.

Політик розповів, що "Удар" підготував 60 тисяч спостерігачів від партії, які будуть присутніми на виборчих дільницях і спостерігати за перебігом виборів.

"Для того щоб вибори були чесними, я особисто звертався до іноземних представництв, щоб було якомога більше спостерігачів. Бо сьогодні у нас президент, прем’єр і чиновники говорять про те, що підготовка до виборів йде чесно, прозоро і без порушень, і в той же час ми вже неодноразово зверталися до прокуратури, через ЗМІ і говорили про те, що порушень дуже багато", - розповів Кличко.

Політик зауважив, що влада взяла на озброєння принцип "не важливо, як голосують, важливо, як рахують", якому "Удар" буде протистояти всіма способами.

"Я хочу звернутися до кожної людини, яка буде причетна до маніпуляцій під час виборів. Ми будемо жорстко контролювати виборчий процес, будемо робити все для того щоб притягти до відповідальності порушників", - сказав Кличко.

Він також закликав людей у разі виявлення порушень звертатися до ЗМІ, до штабів партій: "Це дуже важливо, тому що махінатори та корупціонери бояться публічності".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua