Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Свобода" каже, що її викреслюють з бюлетенів по всій Україні

Субота, 27 жовтня 2012, 19:18

"Свобода" вимагає від ЦВК припинити фальсифікацію виборів, здійснювану шляхом масового викреслювання об’єднання з виборчих бюлетенів.

Як повідомляє прес-служба партії, вже декілька днів на адресу ВО "Свобода" масово надходять повідомлення про те, що на виборчих дільницях у різних областях України члени комісій роблять позначку "вибула" навпроти "Свободи".

Вказівки про ці дії дають переважно керівники місцевих державних адміністрацій, зазначили в прес-службі.

"Свобода" також попереджає членів дільничних виборчих комісій про кримінальну відповідальність за такі дії.

"На тих дільницях, де у бюлетенях стоятиме штам "вибула" навпроти ВО "Свобода", голосування буде визнано недійсним, а зловмисників, які братимуть участь у спотворенні результатів волевиявлення українців, буде притягнуто до кримінальної відповідальності", - зазначили у прес-службі.

Наразі партії відомо, що згадана технологія використовується в Києві, у Білій Церкві Київської області, у Кривому Розі Дніпропетровської області, у Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові Хмельницької області, у Жашкові Черкаської області, у Єнакієвому Донецької області, у с. Нова Вижва на Волині, а також у Луганській, Полтавській, Рівненській та Харківській областях.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: