Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Польща не побачила демократії в українських виборах

Понеділок, 29 жовтня 2012, 19:26

Польща відзначає, що вибори Верховної Ради не повністю відповідали демократичним стандартам.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ Польщі, повідомляють "Українські новини".

"Процес виборів був пов'язаний з різними видами порушень, зокрема, використанням адміністративного тиску, відсутністю прозорості фінансування політичних партій і обмеженням доступу до ЗМІ для опозиційних і незалежних кандидатів", - відзначили у Польщі.

"Таким чином, виборчий процес не повністю відповідав демократичним стандартам", - сказано в ньому.

При цьому МЗС Польщі вважає, що українцям була надана можливість голосувати за різні політичні партії.

Польща сподівається, що українська влада продовжать проведення необхідних реформ, включаючи реформу системи правосуддя та дотримання прав людини та основних свобод для наближення України до європейських стандартів.

Як відомо, МЗС України вважає, що оцінки міжнародних спостерігачів на виборах Ради свідчать про те, що міжнародне співтовариство визнає зміцнення в Україні конкурентної демократії і парламентаризму.

Спостережні місії зазначають, що вибори Ради характеризувалися відсутністю рівних умов для учасників, зловживанням адміністративним ресурсом, недостатньо прозорою виборчою кампанією і незбалансованим висвітленням у ЗМІ.

Зокрема, на це вказали спостерігачі Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Парламентської асамблеї ОБСЄ, ПАРЄ, Європейського парламенту та Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: