"Батьківщина" заявляє, що ОВК в Ірпіні готуються штурмувати невідомі

Середа, 31 жовтня 2012, 00:46

У 95 окрузі в місті Ірпінь, де перемагає кандидат від об’єднаної опозиції "Батьківщина" В’ячеслав Кутовий, у найближчі хвилин можливий штурм ОВК.

Про це повідомив керівник Київського регіонального виборчого штабу "Батьківщини", народний депутат Костянтин Бондарєв, якого цитує прес-служба партії.

"Кандидат під Партії регіонів Мельник остаточно переконався, що програє вибори, і зараз біля приміщення, де розташована ОВК, зібралася велика група молодих хлопців спортивної зовнішності, які, за нашою інформацією, мають намір атакувати комісію, щоб знищити бюлетені та протоколи голосування і зірвати підведення результатів голосування", - сказав Бондарєв.

За його словами, попри звернення до присутніх на дільниці міліціонерів, правоохоронці не вживають жодних попереджувальних заходів.

"Тут всього кілька міліціонерів. У разі силового сценарію вони нічого не зможуть зробити. Ми десятки разів телефонували на номер 102, але жодної реакції немає", - заявив він.

Депутат також повідомив, що зараз в ОВК окрім нього перебуває народний депутат Сергій Пашинський, а також з хвилини на хвилину має прибути глава ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua