Свобода: Пилипишин вночі фальшував вибори

Середа, 31 жовтня 2012, 10:23

"Свобода" заявляє, що вночі під час перерви в роботі ОВК 223, де йде боротьба між Юрієм Левченком та Віктором Пилипишиним,  відбувалося фальшування.

Про це "Українській правді" заявив свободівець Олександр Аронець.

"Оскільки вчора ОВК 223 зупинялась на нічну перерву, за цей час Пилипишину вдалось сфальшувати вибори, які з різницею в майже 1000 голосів перемагав Юрко Левченко", -  зазначив Аронець.

"Схема проста. Бюлетені відвозились назад на дільницю. Там мішки з бюлетенями скривалися і на бюлетенях за Левченка ставились додаткові позначки, таким чином роблячи ці бюлетені  недійсними", - заявив він.

"Сьогодні голови ДВК, де Левченко перемагав на 200-300 голосів, приходили в ОВК з пакетами з мокрими протоколами. Ці пакети були пошкоджені, що є формальною підставою для перерахунку. Під це додавались скарги спостерігачів, скарги,  які були написані вже після завершення підрахунку особами, що не були присутні при підрахунку + повноваження яких, згідно закону не встановлено! Отже згідно закону ОВК не має права призначати перерахунок!" – наголосив він.

"Власне якщо вони будуть перераховувати, на цих дільницях результат за Левченка буде суттєво зменшуватись через велику кількість зіпсутих бюлетенів", - додав він.

У свою чергу кандидат від ВО "Свобода" Юрій Левченко заявляє, що члени окружкому №223 намагалися фальсифікувати протоколи голосування.

Як розповів він "Українській правді", протокол одного з округів був оголошений та відправлений в серверну для вбивання результатів у систему ЦВК. За словами Левченка, у цей же час заступник голови комісії внесла якісь зміни у протокол і комісія проголосувала за відправлення бюлетенів на перерахування.

Також, за словами Левченка, коли один з його представників знімав на камеру те, що відбувається у залі, невідомий вибив в нього камеру, з неї вилетіла флеш-карта, яку підібрала одна з членів комісії та поклала собі в сумку.

Свободівці покликали міліцію, яка зараз розбирається з цією ситуацією. Представники Пилипишина, у свою чергу, стверджують, що свободівець самий підкинув флешку члену комісію.

Аронець нагадав, що напередодні на засідання ОВК приїжджав член ЦВК Андрій Магера, який застерігав ОВК від таких дій, проте, схоже, члени ОВК надто мотивовані.

"Зарадити ситуації можна тільки скасувавши рішення ОВК про перерахунок голосів на таких дільницях, яких, очевидно, буде ставати ще більше. Для цього потрібен максимальний розголос та ОБОВ’ЯЗКОВО!! Присутність членів ЦВК в приміщенні ОВК", - вважає Аронець.

"Друзі, українці, велике прохання допомогти нам, посприяти в тому, щоб приїхали члени ЦВК і прийти під ОВК на Щербакова, 49" – закликав він.

Українська правдаpowered by lun.ua