Шевченко і Ступка залишаються в політиці і від Королевської не підуть

Середа, 31 жовтня 2012, 14:55

Футболіст Андрій Шевченко заявляє, що він залишається у політиці та у команді партії "Україна – Вперед!".

Про це повідомили у прес-службі партії.

За словами Шевченка, вибори до українського парламенту для нього стали першим кроком у велику політику.

Шевченко зазначив, що приймаючи рішення йти на вибори, партія "Україна – Вперед!" розуміла всі ризики, але була готова брати на себе політичну відповідальність.

Тепер партія працюватиме над тим, щоб об'єднати всіх однодумців заради реальних змін у країні.

"Будемо працювати з людьми, об'єднуватися з однодумцями, співпрацювати з громадськими організаціями – заради реальних змін у країні. Україна буде рухатися вперед. Наші найважливіші перемоги ще попереду", - зазначив Шевченко.

Народний артист Остап Ступка також заявив, що команда партії "Україна - Вперед!" залишається в політиці і планує працювати над змінами в країні.

Він зазначив, що "Україна - Вперед!" була наймолодшою політичної силою на цих виборах, тому для неї це - тільки початок політичного життя, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ці вибори для нас перші і, незважаючи на їх результат, ми продовжимо працювати над тими змінами, що запропонували раніше. Ми вже заручилися підтримкою сотень тисяч українців – а це означає, що ми на правильному шляху. Ми вдячні кожному, хто повірив у нас", - сказав Ступка.

"Я залишаюся в партії "Україна – Вперед!", я залишаюся в політиці", - заявив він.

"Ми братимемо активну участь у політичному житті, будуватимемо нову партію. Ми заклали для цього міцний фундамент –останнім часом до нас долучилися тисячі прихильників. Тепер ми здійснюватимемо розбудову партії", - запевнив Ступка.powered by lun.ua