Суди у справі округу Терьохіна-Лисова засідають закрито

Середа, 31 жовтня 2012, 17:22

Судове засідання за позовом провладного кандидата Ігоря Лисова у 211-му окрузі Києва відбувається в закритому режимі.

Про це у середу повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Як відомо, за попередніми даними в окрузі перемагає кандидат від об’єднаної опозиції Сергій Терьохін.

Офіційний спостерігач від провладного кандидата звернувся до суду з вимогою здійснити перерахунок голосів на 28 дільницях. Він мотивує позов тим, що були розірвані пакети з бюлетенями.

Утім, пакети з бюлетенями були розірвані членами ОВК самовільно і вже після того, як було завершено підрахунок голосів і протоколи ДВК були прийняті ОВК в повному обсязі.

Представники "Батьківщини" вимагали залучити їх до суду в якості третьої особи, проте суд відмовив у цьому. Після чого суд перейшов у письмове провадження.

"Це було зроблено для того, щоб ніхто крім учасників процесу не зміг отримати інформацію про хід розгляду справи", - додали в партії.

Прес-служба "Батьківщини" повідомляє, що головуючий у судовому засіданні Віктор Амельохін.

"В опозиції наголошують, що влада через підконтрольний суд і заляканих суддів сьогодні увечері хоче вкрасти очевидну всім перемогу кандидата від об’єднаної опозиції у 211 окрузі", - йдеться в повідомленні.

"Ми звертаємося до Київського окружного адміністративного суду і персонально до Віктора Амельохіна з вимогою не робити злочину, не переступати межу, за якою судді перетворюються у таких же бандитів, як і ті, хто віддає накази нищити справедливість і конституційне право громадян України на здійснення народовладдя", - додали в партії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування