Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гендиректор Бі-Бі-Сі пішов у відставку через програму про педофілію

Неділя, 11 листопада 2012, 08:47

Гендиректор Бі-бі-сі Джордж Ентуісл подав у відставку через програму, де високопоставленого члена Консервативної партії запідозрили в педофілії.

У черговому випуску програми Newsnight один з потерпілих в результаті дій педофілів розповів, що в розтлінні вихованців дитячого будинку в Уельсі брав участь один з високопоставлених членів британської Консервативної партії, повідомляє російська служба Бі-Бі-Сі.

Ім'я політика в програмі названо не було, проте пізніше в ЗМІ з'явилися чутки про те, що мова йшла про лорда Алістера Макелпайна. Він свою причетність до випадків педофілії категорично спростував.

Ентуісл вибачився перед лордом Макелпайном і пояснив, що не бачив передачу до її виходу в ефір.

"У зв'язку з тим, що генеральний директор є також головним редактором і, в кінцевому рахунку, несе відповідальність за зміст усіх програм, і з урахуванням неприйнятних журналістських стандартів у програмі Newsnight, показаної в п'ятницю, 2 листопада, я вважав справою честі подати у відставку зі свого поста генерального директора", - йдеться в заяві Ентуісла.

За його словами, журналістами Newsnight були допущені серйозні помилки, що представляють собою приклад "неприйнятної низькопробної журналістики".

У той же час, як заявив Ентуісл, він переконаний, що на Бі-бі-сі продовжує працювати безліч талановитих і чесних людей.

В якості глави корпорації Ентуісл пропрацював менше двох місяців. Оголошено, що обов'язки глави корпорації тимчасово виконуватиме Тім Дейві, директор BBC Worldwide.

Вчинок гендиректора Бі-бі-сі визнала гідним британський міністр у справах культури, ЗМІ і спорту Марія Міллер, яка заявила, що він прийняв правильне рішення в такій прикрій ситуації.

Ведучий Newsnight Джеремі Паксман назвав відставку Ентуісла "великою ганьбою", додавши, що йому "дуже шкода, що талановита людина була принесена в жертву".

Депутати британської Палати громад заявили з цього приводу, що Бі-бі-сі необхідно бути обережнішими у перевірці фактів, щоб не втратити довіру з боку суспільства.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: