ОВК 132: Вищий адмінсуд не віддав перемогу Корнацькому у Первомайську

Понеділок, 12 листопада 2012, 13:32

Вищий адмінсуд відмовив у задоволенні позову кандидата від опозиції по ОВК №132 Аркадія Корнацького щодо постанови ЦВК про неможливість встановлення результатів виборів.

Колегія суддів на чолі з суддею Інною Масло вирішила,  що "постанова ЦВК від 5 листопада ніяким чином не порушує права позивача і відповідає вимогам законодавства", повідомляє Батьківщина.

У свою чергу представник Корнацького у суді Євген Ніколенко зазначив,  що сторона позивача не погоджується з висновками ВАСУ.

"Вся країна,  всі міжнародні спостерігачі бачили,  що кандидат Корнацький виграв вибори. Ця перемога рішенням суду у нього була вкрадена", - сказав Ніколенко.

"Спочатку його результати були підмінені іншими даними у системі,  потім була спроба викрадення і знищення виборчої документації, але я підкреслюю,  що нам вдалося зберегти, як оригінали, так і копії перших примірників протоколів ДВК,  де чітко була зафіксована перемога Корнацького, і ЦВК мала встановити результати виборів на підставі цих документів", - зазначив адвокат.

Ніколенко також наголосив,  що Корнацький збирається найближчим часом звернутися до Європейського суду з прав людини щодо порушення його права бути обраним. 

Перед цим ВАСУ вже відмовив в аналогічній скарзі на рішення Київського апеляційного адмінсуду кандидата Леоніда Даценка.

Як відомо, ОВК віддала перемогу "регіоналу" Віталію Травянку.

Українська правда

 

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...