Власенко впевнений, що суд Тимошенко перенесуть до початку Ради

6 переглядів
Понеділок, 12 листопада 2012, 20:01

Засідання Київського райсуду Харкова з розгляду кримінальної справи проти корпорації "ЄЕСУ" буде перенесено на перший день засідання нового складу парламенту.

Таку думку озвучив захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко на брифінгу в Харкові, передає УНІАН.

"Я думаю, що справу буде перенесено. Суддя Костянтин Садовський вчергове зачитає заздалегідь готове рішення. Єдине дискусійне питання - це дата, на яку буде перенесена справа. Мені здається, що, скоріше за все, справа буде перенесена на 17 грудня", - сказав він.

Власенко також висловив переконання, що Тимошенко не буде доставлена на судове засідання 13 листопада.

Захисник підкреслив, що Тимошенко відбуває покарання і тому немає права відмовлятися або не відмовлятися від участі у судових засіданнях.

Власенко процитував заяву Тимошенко від 8 листопада, у якій вона наголошує, що не може брати участі у судовому засіданні 13 листопада через погіршення стану здоров’я.

На думку захисника, заяви прокурорів та судді Садовського про те, що Тимошенко відмовляється брати участь у судових засіданнях, є маніпуляціями.

Власенко наголосив, що, відповідно до закону, суддя, знаючи, що Тимошенко перебуває на стаціонарному лікуванні, повинен був закрити провадження у справі до одужання підсудної.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua