Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Під вертодромом Януковича збудують виставково-конгресовий комплекс

Вівторок, 13 листопада 2012, 11:44

На Парковій алеї, 16а, під президентським вертодромом "Дніпро-1", почали будувати виставково-конгресовий комплекс "Парковий".

Про це пише портал "The-Village.ru".

З 12 грудня в його складі почне працювати один з найбільших у Східній Європі дата-центрів, а на 2014 рік заплановане відкриття виставково-конгресового комплексу площею 20 тисяч квадратних метрів.

На першому поверсі будівлі розміститься виставковий простір, 11 переговорних кімнат з усім необхідним устаткуванням і зона відпочинку. Стіни-перегородки тут будуть мобільними, завдяки чому планування першого поверху можна буде змінювати.

Графіка The-Village.ru  

На другому поверсі будуть два крила: перше займуть два зали для корпоративних заходів і торжеств, друге відведуть під зону коворкінга (простір з офісним устаткуванням) із похвилинною оплатою.

1500 квадратних метрів цього простору також розділять на дві частини: в одній буде лаундж-зона, у другій — типове офісне приміщення.  

На третьому поверсі комплексу відкриють ресторан і концертно-конгресовий зал, розрахований на 1,5 тисячі осіб.

Замовник об'єкта — компанія "Амадеус Ко", яка раніше отримала територію під будівництво вертодрома.

Архітектурну концепцію внутрішнього простору розробляють британське бюро Chapman Taylor і компанія "Раден" у співавторстві з архітекторами зі Словенії.

Серед проектів Chapman Taylor — інтер'єри Arena City і Ocean Plaza.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: