Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиціонери поїхали вмовляти Тимошенко відмовитись від голодування

Вівторок, 13 листопада 2012, 11:54

Голова фракції БЮТ Андрій Кожем’якін разом з колегами по опозиції поїхав вмовляти екс-прем’єра Юлії Тимошенко припинити голодування. 

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кожем’якін разом із лідерами опозиції Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим і захисником Тимошенко Сергієм Власенком відбули до лікарні після засідання суду в справі Тимошенко.

"Сьогодні ми звернемося до Юлії Володимирівни як до лідера української опозиції. Знаючи Юлію Володимирівну як мужню людину, ми скажемо їй, що вона потрібна Україні і власній родині. Ми скажемо, що її боротьба і її існування є загрозою для влади", – сказав Кожем’якін.

Напередодні опозиційні політичні партії: ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" і партія УДАР – ухвалили спільне звернення до колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко із закликом припинити голодування.

Тимошенко оголосила голодування 29 жовтня, наступного дня після парламентських виборів на знак протесту проти фальсифікації, на її думку, результатів підрахунку голосів, а також протизаконного, як вона вважає, ведення передвиборної кампанії з боку влади.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: