Пшонка попередив підлеглих, що втрачатиме бійців

Вівторок, 13 листопада 2012, 14:05

Генпрокурор Віктор Пшонка попередив своїх підлеглих про кадрову відповідальність за прорахунки при впровадженні в роботу нового КПК.

Про це він заявив на нараді у вівторок.

Генпрокурора обурило, що він не побачив ініціативи з низів при підготовці до впровадження КПК.

"Я телефонував у неділю 2 прокурорам, запитав, як вбачаєте структуру нагляду? Скільки потрібно прокурорів? Я відповіді не отримав, бо не думають про серйозність своєї відповідальності. На місцях тиша. Вітер шелестить лише в кабінетах ГПУ", - обурився Пшонка.

Найбільше Пшонку роздратувало небажання місцевих прокурорів скорочувати апарат. Як відомо, за новим КПК України слідчі прокуратури позбавлені функції досудового розслідування.

"Я сказав скоротити зі 100 до 50, а в деяких ще по 160 осіб лишилося… Чого ви чекаєте? Щоб я вам усім телефонував", - запитав генпрокурор.

"Ви отримали від мене лист, що якщо КПУ не запрацює, то відповідатимуть прокурори міст, районів, начальники управлінь. Ви читали листа? Не сподобалося? То тримайте його на столі, перечитуйте!", - сказав він.

"Якщо в когось є сумніви щодо компетентності, то звертайтеся – ми переведемо вас на іншу посаду. Залишимося з тими, хто має бажання і відчуває силу. Якщо в когось щось не запрацює, то буде несолодко", - заявив Пшонка.

Він також заявив, що наказав готувати кадровий резерв для прокурорів районів і міст.

"Якщо ви вестимете ситуацію як сьогодні, то ми втрачатимемо бійців", - попередив він ще раз прокурорів.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування