Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Міліція знайшла автора погроз прибічникам "Свободи"

Четвер, 15 листопада 2012, 08:53

Листівки з погрозами на адресу жителів селища Пантаївка Кіровоградської області, які на виборах до Верховної Ради проголосували за ВО "Свободу", поширював місцевий пенсіонер.

Про це повідомив кореспонденту УНІАН в.о. заступника начальника Олександрійського міськвідділу-начальник міліції з громадської безпеки УМВС у Кіровоградській області Юрій Кононенко.

Правоохоронці встановили, що автором листівок виявився пенсіонер із Пантаївки.

"Наразі працівники міліції проводять дослідчу перевірку і з’ясовують мотиви. На даний момент жодних примусових заходів впливу, таких як затримання чи інші, до чоловіка не вживалося", - зазначив Кононенко.

12 листопада в Олександрійський міськрайонний відділ міліції звернувся із заявою настоятель храму УАПЦ з селища Пантаївка з приводу поширення листівок з прямими погрозами на адресу жителів селища, які проголосували на виборах 28 жовтня за "Свободу".

Автори анонімних листівок зверталися до прихильників націоналістів: "Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів радянської армії і партизанів… А тому ми починаємо робити з вами те ж саме – вішати, різати, топити і палити ваші оселі! Разом з вашими дітьми! І будемо це робити теж вночі, щоб вам не спалося кожної ночі! Очікуйте!".

У листівці також вказано, що її автори знають, на яких вулицях проживають прихильники ВО "Свобода", зокрема, кілька з них названо.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: