Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович: Свобода медіа - індикатор успіху

П'ятниця, 16 листопада 2012, 08:58

Свобода медіа та вільне поширення інформації є провідними індикаторами успіху на шляху демократичних перетворень.

Про це заявив президент Віктор Янукович у своєму вітанні працівникам радіо, телебачення та зв'язку до їхнього професійного свята.

"Сьогодні перед нашою державою стоять відповідальні завдання. Важливо продовжувати розвиток українського інформаційного простору, розбудовувати громадянське суспільство, впроваджувати сучасні європейські стандарти в усі сфери життя", - йдеться у вітанні.

"Переконаний, що цьому і надалі сприятиме кваліфікована та злагоджена робота творчих і технічних працівників радіо, телебачення та зв'язку. Адже саме свобода медіа та вільне поширення інформації є провідними індикаторами успіху на шляху демократичних перетворень", - зазначив Янукович.

Він побажав працівникам радіо, телебачення та зв'язку "творчої наснаги, невичерпної енергії та нових досягнень на благо і процвітання України".

За даними Інституту масової інформації, під час виборчої кампанії в Україні зросла частота порушень прав журналістів: із 30 липня по 31 жовтня експерти зафіксували 185 випадків порушень (із них 115 – пов’язані з виборами та/або здійснювалися кандидатам в депутати).

Якщо у січні 2012 року було зафіксовано 6 порушень, то у жовтні – вже 85, тобто за 10 місяців їх кількість зросла у 14 разів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: