Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кожем'якін: Легітимність наступної ВР під питанням

Понеділок, 19 листопада 2012, 11:09

У фракції "БЮТ-Батьківщина" заявляють, що легітимність наступного складу Верховної ради залишається під питанням.

Про це йдеться в заяві, зачитаній Головою фракції Андрієм Кожем’якіним на Погоджувальній раді у понеділок.

"Ці вибори були нелегітимними з моменту незаконного ув’язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко і одного з лідерів Юрія Луценка", - повідомив лідер фракції.

"Щодо оголошених ЦВК результатів виборів, то вони не відображають справжнього вибору громадян", - зачитав Кожем'якін.

В фракції вважають, що той результат, який оголосила ЦВК – "це результат системних фальсифікацій, підкупу виборців, використання адмінресурсу, силового втручання у виборчий процес силових органів і повністю залежної судової системи".

"Найбільш яскравою ілюстрацією безпринципної, прямої фальсифікації вибору громадян стала процедура підрахунку голосів у 94, 132, 194, 197 та 223 Виборчих округах, де заради того, щоб неправдою протягнути провладних кандидатів у парламент, у смітник викинули десятки тисяч голосів виборців", - йдеться в заяві.

На думку опозиції, масові порушення на парламентських виборах знайшли відображення в оцінках вітчизняних та міжнародних спостерігачів.

"Відповідальність за це лежить на нинішній владі на чолі з президентом Януковичем", - йдеться в заяві.

В опозиції заявили, що після голодування Юлії Тимошенко "ми вважаємо за необхідне лише посилити політичний тиск на діючий режим на чолі з Януковичем".

"Ми зробимо все можливе, щоб фальсифікатори парламентських виборів були покарані. Щоб наші товариші, які отримали законну перемогу на виборах по одномандатних виборчих округах – зайняли своє місце у Верховній Раді", - йдеться в заяві.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: