Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Королевська не змогла дати суду докази, що соціологи брехали

П'ятниця, 23 листопада 2012, 11:49

Господарський суд Київ відклав до 29 листопада розгляд позову партії "Україна - Вперед!" до фонду "Демократичні ініціативи" і Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Таке рішення суд ухвалив у п'ятницю у зв'язку з тим, що позивач не надав дані власних соціологічних досліджень, які підтверджують недостовірність оскаржуваних даних соцопитування.

Як повідомила директор фонду "Демініціативи" Ірина Бекешкіна "Українським новинам", про перенесення засідання клопотала партія Наталії Королівської "Україна - Вперед!", бо компанія, яка проводила дослідження для неї, перебуває за кордоном і позивач зараз не може надати матеріали соцдослідження.

Адвокат Валентина Теличенко, яка представляє інтереси фонду "Демініціативи", вважає, що 29 листопада суперечка "так чи інакше буде вирішена".

"Ми наполягаємо на тому, що результати соціологічних досліджень не можуть розглядатися судом на предмет достовірності чи недостовірності, оскільки це наукові висновки", - сказала вона журналістам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Теличенко вважає, що партія Королевської вже не може виграти суд, оскільки достовірність оскаржуваних нею даних соцопитування підтверджені результатами виборів.

"Я думаю, позивач збирається затягнути час, сподіваючись на зменшення уваги з боку ЗМІ й громадськості", - зазначила адвокат.

Як відомо, партії Королевської подала позов про спростування й визнання недійсними передвиборних даних спільних соціологічних досліджень фонду "Демініціатив" і КМІСу ще до виборів, 11 жовтня.

За результатами опитування КМІСу, проведеного з 21 вересня до 3 жовтня, "Україна – Вперед!" набирала 1,4% симпатій виборців

За результатами парламентських виборів 28 жовтня партія Королевської отримала 1,58% голосів громадян.

Королевська заявляла 30 жовтня, що за даними паралельного підрахунку голосів від "Україна – вперед!", її "партія отримала 4,7%".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: