Аваков: Думаю, у ПР я значуся в безнадійних

Вівторок, 27 листопада 2012, 14:44

Обраний депутатом колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков має намір найближчим часом повернутися в Україну.

Про це він сказав у коментарі "Українській правді".

"Я маю намір повернутися якомога швидше. Настільки швидко, наскільки дозволять формальні обставини, які вимагають певного часу", - сказав Аваков, який перебуває в Італії.

"Виходжу з того, що пряма норма Конституції, рішення Конституційного суду - де є пряма норма захисту від переслідування обраного народного депутата - будуть досить скоро реалізовані", - додав він.

"Розраховую, що в найближчі кілька днів будуть дотримані відповідні формальності й припинені санкції, які на підставі сумнівних, по суті  політично мотивованих аргументів були передбачені з боку органів прокуратури",- додав він.

Він вважає, що зараз в Україні депутатська недоторканність працює на забезпечення демократії.

"Ми переживаємо відрізок (сподіваюся нетривалий), коли норма недоторканності для депутатів – таки працює як механізм забезпечення балансу й демократії в державі. Причому як для опозиційних, так і для провладних (!) депутатів", - заявив він. 

Відповідаючи на запитання, чи намагалися представники Партії регіонів переманити його в більшість, Аваков сказав: "Ні. Я думаю, що в них значуся в безнадійних"

Відповідаючи на запитання, чи вирішив він, у якому комітеті хотів би працювати у Раді, Аваков відповів:

"Про це я прийму рішення, порадившись із керівництвом партії й фракції Батьківщина. Є напрацювання й міркування. Але парламентська робота в моєму розумінні - це, насамперед, злагоджена командна гра".

Він також заявив, що першими завданнями є відмова від "ганебних явищ": "голосування за відсутнього депутата, процесу політичної корупції в парламенті - міграції депутатських "тушок"..

"Треба повернути країну в лоно реального, а не бутафорського парламентаризму", - заявив він.

Українська правдаpowered by lun.ua