Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк каже, що кістьми ляже, але незаконного референдуму не допустить

Вівторок, 27 листопада 2012, 17:10

Об'єднана опозиція не дасть владі провести референдум, щоб змінити Конституцію та приєднати Україну до Митного союзу.

Про це заявив глава ради об’єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання журналістів у Харкові у вівторок.

За його словами, закон про всеукраїнський референдум "не має нічого спільного з реальним волевиявленням українців".

"Мета цього закону абсолютно зрозуміла. Через цей закон чинний президент намагається прийняти рішення щодо нової Конституції України", - наголосив він.

"Ми застерігаємо, що таке рішення є неконституційним, незаконним, оскільки будь-які зміни до Конституції потребують голосування у Верховній Раді", - додав Яценюк.

Він підкреслив, що, наскільки відомо опозиції, цей закон спрямований також на те, щоб через рішення референдуму приєднати Україну до Митного союзу.

"Начебто це одне з політичних зобов’язань сьогоднішнього президента і влади: щоб якщо опозиція прийде до влади, оскільки приєднання до Митного союзу було проведено через референдум, неможливо було скасувати цю угоду", - наголосив глава ради об’єднаної опозиції.

За його словами, опозиція однозначно виступає проти цього закону: "Ніякого референдуму проти волі українського народу і проти української Конституції проведено не буде. Всі рішення будуть прийматися так, як цього вимагає сьогоднішній основний закон - через парламент".

Він підкреслив, що закон про референдум "голосувався не членами парламенту, а картками: 50 народних депутатів натиснули 200 з гаком кнопок".

"Тому це неконституційний закон", - додав він.

"Януковичу не вдасться узаконити своє правління через фальшовані референдуми і фальшований закон, який він сьогодні підписав", - наголосив Яценюк.

Як відомо, у вівторок президент підписав закон "Про всеукраїнський референдум".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: