"Шеврон" образив українських депутатів їжею і подарунками

Середа, 28 листопада 2012, 14:38

Компанія "Шеврон" (Chevron) перенесла на 2013 рік семінари про видобуток сланцевого газу у Львівській області.

Причиною стало те, що її представники не змогли перевірити, що кожен із запрошених не досяг річного ліміту, яким держслужбовцю дозволяють отримувати подарунки та їжу.

"Компанія" Шеврон "сповістила керівництво облради про те, що переносить проведення семінарів в районах Львівської області на майбутній рік, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Вони пишуть, що "представники груп узгодження і дотримання вимог законодавства не мали достатньо часу для того, щоб перевірити, чи не чи досяг кожен із запрошених держслужбовців річного ліміту, коли йому дозволяють отримувати подарунки або їжу", - заявила на прес-конференції в середу екс -голова комісії з питань екології та природних ресурсів Львівської обласної ради Ірина Сех.

За її словами, слухання в районах Львівської області, де планують видобувати сланцевий газ, організовані для того, щоб люди могли отримати інформацію про можливі наслідки такого видобутку і зважити свої майбутні дії, а не для отримання подарунків.

"Депутати місцевих рад приходять на такі слухання для того, щоб отримати інформацію, а не за подарунками або їжею", - підкреслила Сех.

У той же час у листі на ім'я голови Львівської обласної ради голова представництва "Шеврон" в Україні Піт Кларк вказує на те, що на початку грудня групи співробітників компанії приїдуть у Львівську та Івано-Франківську області для зустрічей з керівниками районів. Кларк зазначає, що ці зустрічі не стануть заміною раніше планованих семінарів.

Сех також заявила, що до цих пір громадськість Львівській області не отримала проекту видобутку сланців, незважаючи на те, що це передбачено чинним законодавством.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування