Голова парламенту Молдови звинуватив Литвина в брехні

Четвер, 29 листопада 2012, 15:42

Голова парламенту Молдови Маріан Лупу звинуватив Верховну Раду України в поширенні неправдивої інформації, що стосується його зустрічі із головою ВР Володимиром Литвином.

Про це повідомляє молдавське інформагентство OMEGA

У четвер, на засіданні парламенту Молдови, депутат від Партії комуністів Молдови Олександр Петков заявив про необхідність якнайшвидшої ратифікації Угоди про співробітництво щодо забезпечення прав нацменшин у зв'язку з відповідним зверненням Литвина.

Однак Лупу заявив, що подібне питання не обговорювалося під час двосторонньої зустрічі, а подібна інформація "є брехнею".

"У нас не було такої дискусії з Литвином. Крім того, подібного проекту немає в парламенті", - стверджує Лупу.

Голова молдавського парламенту зробив цю заяву, незважаючи на повідомлення на офіційному сайті Верховної Ради України про те, що дана тема піднімалася на зустрічі Литвина з Лупу під час їх візиту в Санкт-Петербург 23 листопада.

"Литвин звернувся до Лупу із проханням сприяти прискоренню виконання Молдовою процедур, які необхідні для набуття чинності Угодою щодо забезпечення прав осіб, що належать до національних меншин", - повідомляє сайт ВР.

Сриншот з сайту ВР 

Молдавсько-українська Угода щодо забезпечення прав осіб, що належать до національних меншин, було підписано 17 грудня 2009 року в Кишиневі.

Угода була ратифікована українським парламентом і затверджена президентом України. У той же час, вона не може набути чинності, у зв'язку з відмовою молдавської сторони ратифікувати її в парламенті.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування