Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Міноборони замислили недешеву справу

П'ятниця, 30 листопада 2012, 10:09

Міністерство оборони планує змінити структуру Збройних сил України.

Про це сказав начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Володимир Замана 29 листопада під час щорічної зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, повідомляє Міноборони.

"Реформування структури Збройних сил має на меті посилити компонент бойових частин з одночасним зменшенням структур забезпечення та оптимізацією системи управління", - заявив він.

За словами Замани, перспективна структура Збройних cил України включатиме 2 оперативних командування і командування ВМС.

"Існуючі командування Сухопутних військ, Повітряних та Військово-морських сил будуть трансформовані в Генеральний штаб з одночасною оптимізацією і централізацією структур забезпечення", - повідомив начальник Генштабу ЗСУ.

Він зауважив, що Збройні сили вже мали можливість працювати у новій організаційно-штатній структурі під час проведення комплексу дослідницьких експериментальних командно-штабних навчань з органами військового управління та військами (силами) "Перспектива-2012".

"На даний час отримана за підсумками навчань інформація аналізується. Також ми вивчаємо передовий досвід наших партнерів у цій сфері, аби уникнути помилок і зробити процес переходу до міжвидових органів військового управління ефективним", - зазначив він.

Замана наголосив, що процес реформування не проходить безболісно, але керівництво військового відомства має підтримку з боку президента – верховного головнокомандувача ЗСУ.

"Збройні сили – не дешева структура, а реформи – не дешева справа. Але зупинятися на цьому шляху ми не можемо, маємо пройти його до кінця", - заявив головнокомандувач ЗСУ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: