Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

РАДА ЗРОБИЛА КРОК ДО ПЕРЕВИБОРІВ

Вівторок, 6 листопада 2012, 12:36

Верховна Рада включила до порядку денного постанову з рекомендацією ЦВК призначити повторні вибори в одномандатних округах №94, 132, 194, 197, 223.

За відповідне рішення проголосувало 260 депутатів.

У разі ухвалення постанови, Верховна Рада рекомендуватиме ЦВК призначити нові вибори, дату яких визначить сам Центрвиборчком.

Перший віце-спікер Адам Мартинюк звернувся до профільного комітету з проханням підготувати постанову до вечірнього засідання у вівторок.

"Щоб ми могли на вечірньому засіданні її розглянути. Вона нагальна, і треба знайти вихід з цієї ситуації", - сказав він.

У свою чергу віце-спікер Микола Томенко обурився призначенням перевиборів у цих округах.

"Я вважаю це зневагою до тих людей, які голосували і до тих людей, які перемогли! Я міг би допустити голосування там, де, наприклад, знищено виборчу документацію, де немає жодного документу і невідомо, як підводити підсумки. Це може бути в одному або двох округах. Але коли люди виграють з відривом 10-12 тисяч голосів, майте совість!", - сказав він.

"Якщо на 194 окрузі у Черкасах Микола Булатецький виграв 12,5 тисяч голосів і програв у двох дільницях – в СІЗО і тюрмі, то ви маєте совість і мораль оголошувати повторні вибори? Скільки треба виграти у влади? 100, 200 тисяч?", - додав Томенко.

За його словами, ЦВК "має всі повноваження там, де комісії не працюють і голови комісій фальсифікують, звернутися до прокуратури і відкрити кримінальні справи, привезти протоколи, і сама порахувати голоси, як це передбачено законом".

Як відомо, раніше ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити результати волевиявлення громадян у низці округів.

Після відповідної постанови ЦВК опозиція спочатку визнала перевибори в 5 округах, а потім заявила, що оскаржуватиме рішення ЦВК про перевибори у 5 проблемних округах і вимагатиме визнання перемоги її кандидатів у 13 округах.  

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: