Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров закликав усіх до переговорів про "велику і серйозну коаліцію"

П'ятниця, 9 листопада 2012, 12:18

Прем’єр-міністр Микола Азаров закликає керівників партій, які представлені у Верховній Раді, приступити до переговорів щодо формування "великої коаліції".

Відповідну офіційну заяву поширила у п’ятницю прес-служба уряду.

"Я звертаюся до керівників тих політичних партій, які представлені у Верховній Раді України, з пропозицією приступити до переговорів щодо формування серйозної великої коаліції", - заявив Азаров.

"Масштаб завдань, які сьогодні стоять перед країною в непростих умовах світової економіки, потребує консолідації, а не конфронтації. Я абсолютно відповідально про це заявляю, і ми готові до серйозних обговорень усіх проблемних питань", - сказав він.

"Можна, звичайно, виступати в різноманітних шоу, розповідати про хороше життя – значно важче приймати конкретні рішення, спрямовані на те, як вистояти у цих непростих умовах економічної кризи", - наголосив прем’єр.

Азаров зазначив, що "дехто починає злословити: нібито Партія регіонів заявляла про подолання руїни".

"Так, руїна подолана, але Партія регіонів ніколи не говорила про подолання світової економічної кризи", - сказав він.

Прем’єр зазначив, що зараз Україна "перебуває в набагато кращих умовах, ніж, наприклад, у березні 2010 року, – і все ж таки ті виклики, які зараз стоять перед нашою економікою, дуже серйозні".

"Тому, якщо ми думаємо про майбутнє нашої країни, то потрібно забути про свої амбіції, забути про якісь конфронтації, а об’єднуватися і працювати на благо нашої країни", - переконує Азаров.

"Найближчі вибори через 2,5 роки, тому хоча б дайте рік часу на спокійне життя. І цього часу достатньо, щоб консолідовано приймати рішення. А через рік – знову починайте. Через рік-півтора почнеться президентська кампанія", - заявив він.

"Зараз кожен може показати своє реальне обличчя народу: він за єдність – значить разом працюємо!", - наголосив Азаров.

Як відомо, прем’єр і голова Партії регіонів уже пропонував провідним політичним силам – тим, які проходять у новий парламент, – співпрацю. Однак на той заклик ніхто не відгукнувся.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: