Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У аеропортах Німеччини страйкують служби безпеки

Понеділок, 10 грудня 2012, 12:27

У аеропортах Німеччини у понеділок страйкують співробітники служб безпеки.

Відтак українським пасажирам, які летять до Німеччини або через неї транзитом, доведеться рахуватися із затримками рейсів, передає "Німецька хвиля".

За її даними, ця несподівана акція протесту співробітників, які здійснюють контроль на виходах до зон відльоту, паралізувала зранку багато німецьких аеропортів.

Охоронці припинили роботу в аеропортах Франкфурта-на-Майні, Берліна, Гамбурга, Ганновера, Штуттгарта, Баден-Бадена, Дюссельдорфа, Бремена та Кельна/Бонна.

У страйку беруть участь від 1000 до 1500 тисячі співробітників служб безпеки, повідомляє агенція Reuters з посиланням Андреаса Зандера, представника профспілки Verdi, яка й закликала співробітників служб безпеки аеропортів вдатися до акції протесту.

"Зараз будуть паралізовані усі аеропорти", - сказав Зандер.

Страйкарі вимагають підвищення зарплатні та покращення умов праці, відзначає агенція dapd. 

Цим заходом профспілка бажає привернути увагу до необхідності укладення нової загальної тарифної угоди і у такий спосіб "натиснути" на працедавців.

Переговори з ними з боку представників профспілки Verdi були припинені у середині листопада.

"Працедавці знову намагаються ухилитись від виконання наших вимог, вони обрали тактику затягування", - пояснив Зандер, який очолює профспілкову делегацію на переговорах.

Він нагадав, що серед вимог – збільшення кількості безстрокових трудових договорів, впорядкування робочого графіку та розширення можливостей для підвищення кваліфікації.

Як відомо, на початку вересня до акції протесту вдалися бортпровідники німецької авіакомпанії Lufthansa. Унаслідок страйку було скасовано сотні рейсів, а збитки компанії тільки за один день становили понад десять мільйонів євро.

За результатами страйку керівництво Lufthansa погодилось не залучати позаштатних працівників через фірми-посередники, що призводило до демпінгу зарплат через залучення дешевої робочої сили.

Також у Lufthansa пообіцяли укласти з тимчасовими співробітниками постійні трудові контракти, а також компенсувати збільшення тривалості робочого часу підвищенням заробітної плати на 3,5%.

З інших суперечливих питань керівництво авіакомпанії та профспілка, що представляє інтереси бортпровідників Lufthansa, сіли за стіл переговорів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: