Мельниченку після весілля так погано, що в суді не висидить

Понеділок, 10 грудня 2012, 16:43

Печерський райсуд Києва 11 грудня продовжить допит екс-майора Миколи Мельниченка по кримінальній справі проти екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача за обвинуваченням в убивстві Георгія Гонгадзе.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на адвоката вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентину Теличенко.

За її словами, 10 грудня суд був змушений перервати засідання й перенести його наступного дня у зв'язку із клопотанням Мельниченка, у якому він попросив перенести допит через погане самопочуття (підвищення тиску).

Теличенко також відзначила, що 10 грудня Пукач знову заявив, що причиною вбивства Гонгадзе були його антидержавні настрої й погане ставлення до на той час президента Леоніда Кучми і його політики.

Суд у вівторок розпочнеться о 12.00.

Як відомо, Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

У 2009 році в Київській області знайдені рештки черепа, які за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе. Однак тіло досі не віддане землі, оскільки мати журналіста Леся Гонгадзе відмовляється визнавати, що знайдені останки належать її синові.

Пукач тривалий час перебував у розшуку у зв'язку із причетністю до вбивства журналіста, у липні 2009 року він був затриманий у Житомирській області, і відтоді перебуває під вартою.

Генпрокуратура в грудні 2010 року заявила про завершення розслідування кримінальної справи за обвинуваченням Пукача в убивстві журналіста Гонгадзе. Слідство встановило, що Пукач убив журналіста за вказівкою на той час міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.

Справа в обвинуваченні Пукача слухається в Печерськом суді з квітня 2011 року.

У листопаді 2000 року в парламенті були оприлюднені аудіозаписи, що підтверджують причетність колишнього президента Леоніда Кучми до зникнення Гонгадзе. Ці записи нібито зробив Мельниченко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування