Перша з "тушок" раніше хотіла керувати в Партії регіонів

Середа, 12 грудня 2012, 16:25

Олександр та Андрій Табалови володіють великим харчовим бізнесом.

За інформацією відкритих джерел та Системи розкриття інформації на фондовому ринку SMIDA вони контролюють низку підприємств у різних регіонах України.

Так Олександр Табалов напряму володіє суттєвими пакетами акцій Кіровоградського та Черкаського хлібозаводів.

Його син Андрій Табалов був одним зі співзасновників компанії "Формула смаку". На сайті компанії зазначається, що до їхньої групи, крім названих вище підприємств, входить ще низка хлібозаводів у різних регіонах України.

Крім того, родина Табалових контролює Первомайський молочно-консервний комбінат та ЗАТ "Юрія" (торгова марка "Волошкове поле").

У 2006 році Олександр Табалов балотувався до Верховної Ради за списком Ліберальної партії України, яку до 2005 року очолював екс-губернатор Сумщини та Донеччини Володимир Щербань.

Як повідомляє ВВС, 2007 року Олександр Табалов був претендентом на посаду лідера Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

Андрій Табалов очолював Кіровоградську облорганізацію партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка.

Як відомо, раніше Табалови, обрані від "Батьківщини", відмовилися входити до складу опозиційної фракції.

На першому засіданні Верховної Ради 7-го скликання "свободівці" виштовхали Табалових із зали та не дали їм підписати присягу. Однак пізніше Володимир Литвин заявив, що вони таки склали присягу. Однак з цим твердженням категорично не погоджуються.

Один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк заявив, що компанія "Формула смаку" є спільним бізнесом сім'ї Табалових та депутата від Партії регіонів Віталія Хомутинника.

"Я дізнався про те, що у Табалова спільний бізнес з Хомутинником вже після того як він опинився в списку. Викликав до себе. І він у мене в кабінеті присягнувся дітьми, що він продав свій бізнес. Весь. І що його немає за що пресувати", - сказав він.

"Табалови - це не бізнес-квота. Це люди, яких я знав 11 років, ще з часів роботи в банку Аваль. Табалова були одними з позичальників банку", - зазначив Яценюк.

Пізніше Хомутиннік підтвердив, що вже три роки має спільний бізнес з Табаловим. "Бізнес бізнесом, а політика - політикою. Я його ні до чого не примушував", - сказав регіонал.

powered by lun.ua