"Регіони" пропонують депутатам голосувати лише по четвергах

Вівторок, 18 грудня 2012, 13:24

Партія регіонів пропонує Верховній Раді голосувати раз на пленарний тиждень – по четвергах.

Про це Українській правді розповів голова регламентного комітету в минулому скликанні, депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко.

"Ми маємо реалії життя… Мажоритарники якомога більше хочуть знаходитись в округах. Нам потрібно врахувати і роботу в комітетах, і роботу зі ЗМІ, і подивитися, як можна виконувати Конституцію в частині індивідуального голосування", - сказав він.

"5 днів на тиждень неможливо голосувати в такому пленарному режимі. Тому ми пропонуємо голосування проводити по четвергах, як правило. В разі необхідності, Верховна Рада може призначити додаткові дні: п'ятницю, чи середу, дивлячись, які законопроекти", - зазначив Макеєнко.

"Це одна з пропозицій. Можливо, будуть інші пропозиції", - сказав він.

За словами депутата, питання відповідних змін до Регламенту вирішуватиметься після 25 грудня, коли буде визначено керівництво і склад комітетів, в тому числі профільного - регламентного.

"Ми не хочемо тягнути з цим питанням і вносимо свою пропозицію. Ми хочемо, щоб цей проект прийняли всіма фракціями, в тому числі і мажоритарні депутати", - зазначив Макеєнко.

Раніше Сергій Тігіпко заявив, що вирішити питання кнопкодавства лише сенсорною кнопкою нам не вдасться. Тому фракція Партії регіонів доручила Макеєнку відпрацювати зміни до закону про Регламент.

Українська правдаpowered by lun.ua