Кузьмін поскаржився на невловимого Немирю

Середа, 19 грудня 2012, 11:43

Перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін звинувачує депутата від "Батьківщини" Григорія Немирю в ухилянні від допитів.

Про це він сказав в ході гарячої телефонної лінії в "Комсомольской правде в Украине" у середу.

За словами Кузьміна, Немиря фігурує у матеріалах щодо фінансування діяльності "Батьківщини" з-за кордону, які зараз перевіряє прокуратура.

"Рахунки, які були виставлені піар-компанією БЮТу, були проплачені не БЮТом, а офшорними компаніями. Якщо ця інформація підтвердиться, то значить, ця політична сила фінансується з порушенням українських законів", - сказав він.

"До прокуратури не з’являється Немиря, якому спрямовано декілька повісток. Більше того, він вже оштрафований судом через неявку", - додав Кузьмін.

За його словами, Немиря також програв суд про надання інформації щодо цих проплат офшорними фірмами.

"Думаю, ми з ним побачимося, і він розкаже про проплати, тим більше, ми направили запити до закордонних правоохоронних органів", - сказав Кузьмін.

Як відомо, 7 грудня слідчі прокуратури намагалися вручити повістку Немирі в аеропорту.

Перед цим Подільський райсуд визнав діяльність колишнього віце-прем'єра протиправною і зобов'язав його надати інформацію за запитами Асоціації "Український правозахисний альянс" щодо походження грошей, якими він розплачувався за піар екс-прем’єра Тимошенко.

За словами президента УПА адвоката Сергія Демченка, рішення суду підлягає виконанню, а в разі його ігнорування Немирю може бути притягнуто до адміністративної відповідальності.

Асоціація "Український правозахисний альянс" - маловідома організація, яка ніде не фігурувала, крім позова до Немирі. В Асоціації навіть відсутній сайт в інтернеті.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування