В Одесі частину набережної переписали на приватних осіб – ЗМІ

Понеділок, 24 грудня 2012, 17:39

Велику частину узбережжя в районі Ланжерона в Одесі переписали на приватних осіб.

Про це пише "Думская".

"Результатом тривалого будівництва набережної на Ланжероні стало те, що великий шматок узбережжя в цьому районі перейшов у власність приватних осіб і, швидше за все, буде закритий для простих смертних", - відзначає видання.

За даними видання, реконструкція ланжеронівських плит і підпірної стінки у набережну здійснюється згідно з договором, який був укладений між фірмою "Нерум" (власники дельфінарію "Немо") і муніципальним управлінням інженерного захисту території міста й розвитку узбережжя ще в 2008 році.

Цей шматок набережної тепер приватна власність?  

Згідно з документом, після ремонту берегозахисних споруд і будівництва прогулянкової набережної усе це майно повинне було залишитися у власності територіальної громади Одеси.  

Однак цієї осені "Нерум" подав у Приморський районний суд позов на мерію, зажадавши визнати об'єкти набережної — кілька нежитлових будівель, фонтани, клумби, підпірну стінку й мощення — новоствореним майном, яке повинне належати його "творцеві", тобто дельфінарію".

 

"Третьою стороною в цьому спорі виступили якісь приватні особи — п'ять людей, — які  заявили, що ще 1 жовтня "Нерум" передав їм усі свої права на це майно. А тому власниками набережної є вони", - відзначає видання.

"15 листопада суддя Сергій Погрібний (заступник голови Приморського суду) погодився з аргументами позивачів і задовольнив усі їх вимоги. Наскільки відомо, вердикт ніхто не оскаржив, і він набув законної сили", - пише "Думская".

За даними джерел видання в муніципалітеті, МБТІ вже видало приватним власникам набережної техпаспорти й документи, що підтверджують їх права.

"Треті особи", на користь яких і прийняв рішення Погрібний, — це п'ятірка засновників "Нерума", у тому числі депутат Одеської міськради від Компартії України Андрій Кисловський", - підсумували в "Думской".powered by lun.ua