Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Медведчук взяв у команду шахрайку – ЗМІ

Четвер, 27 грудня 2012, 17:24

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук залучає до свого проекту людей, які неодноразово звинувачувалися у розкраданні грошей.

Про це свідчить відеоролик, розміщений на офіційному сайті руху.

З сюжету випливає, що одним з організаторів проекту "Каховський плацдарм", який планується провести під егідою "Українського вибору", є Тетяна Лебідь.

Раніше вона працювала у Федерації профспілок України над створенням телеканалу, але, як повідомив регіонал Василь Хара, який очолював на той момент ФПУ, була звільнена за розкрадання грошей.

Крім того, Лебідь, взявши собі прізвище Міщенко, в середині 2000-х очолювала PR-агентство "Віта", яке в Херсоні володіло супутниковим телеканалом "Віта" та газетою "Від А до Я".

За даними херсонської газети "Гривна", після того, як партнери по телевізійному бізнесу звинуватили її в привласненні 2 млн. грн. ($ 400 тисяч за курсом на той момент), газета і телеканал припинили існування.

За фактом махінацій з установчими документами було порушено кримінальну справу. У компанії залишилися борги за мовлення, оренду приміщень та зарплати співробітникам.

Фокус

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: