У Києві перекрили Хрещатик, а метро працюватиме майже до ранку

Понеділок, 31 грудня 2012, 16:29

У період новорічних і різдвяних свят з 30 грудня по 8 січня у Києві перекрили Хрещатик.

Головна вулиця столиці стала закрита для руху всіх видів транспорту на ділянці від вул.Інститутської до вул. Б.Хмельницького, а при необхідності і до Бессарабської площі, пише ТСН.

Водіям доведеться об'їжджати й такі вулиці, як Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності) та Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського), де з 18:00 31 грудня до 6:30 1 січня  буде заборонений рух усього транспорту, окрім громадського.

Крім того, водії не зможуть припаркувати свій автотранспорт у центрі міста 31 грудня з 16:00 та 7 січня з 11:00, а саме на вулицях: - Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності); - Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського); - Еспланадна; Рогнідинська (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної); - Шота Руставелі (від вул. Рогнідинської до вул. Басейної).

У той же час у новорічну ніч роботу київського метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хв, наземний громадський транспорт буде їздити до 4:30, а на окремих маршрутах, які курсують від станцій підземки, добиратися можна буде і пізніше.

У новорічну ніч з 20:00 31 грудня буде посилена охорона громадського порядку і безпеки дорожнього руху на всіх маршрутах пасажирського транспорту.powered by lun.ua