Табачник придумав, як змусити школярів більше вчити російську

13 переглядів
224
Середа, 16 січня 2013, 13:36

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник видав наказ про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор’я" для учнів 2-11 класів.

Про це повідомляє УНІАН.

У правилах наказу вказується, що конкурс "Лукомор’я" проводиться з метою "популяризації серед учнівської молоді знання мов, активізації та актуалізації вивчення російської мови в навчальних закладах; підвищення рівня знань з російської мови; розвитку дослідницьких здібностей учнів; підтримки та підвищення ефективності роботи вчителів російської мови".

Основними завданнями конкурсу є, зокрема, підвищення інтересу учнів до вивчення російської мови та культури; поглиблення та структурування знань учнів з російської мови; активізація позакласної та позашкільної роботи з вивчення російської мови тощо.

Проведення конкурсу покладено на Донбаський державний педагогічний університет спільно з базовою організацією, яку визначає Міносвіти.

Організація та проведення конкурсу, нагородження його учасників здійснюються за рахунок коштів, не заборонених законодавством, йдеться в тексті наказу.

Конкурс планується проводити щороку до 1 березня, а оприлюднення результатів планується до 1 червня. Конкурс проводиться в один день в усіх регіонах України за єдиними завданнями для кожної вікової категорії. Точна дата проведення конкурсу оголошується оргкомітетом.  

Учні, які покажуть найкращі результати, отримають дипломи переможців. Інші учні отримають дипломи учасників.

Кожний учень, який бере участь у конкурсі, отримає інформаційний збірник "Лукомор’я" або іншу друковану продукцію з логотипом конкурсу.

Для учнів, які постійно беруть участь у конкурсі та показують високі результати, можуть бути організовані додаткові заохочувальні заходи (літні школи, екскурсії тощо). Наказ про проведення конкурсу "Лукомор’я" набере чинності з дня його офіційного опублікування. 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.75.163.---Градижчанин..
torent:
13-й: По всьому видно, Табачник підкидує підробіток для своїх жидівок. Ось скільки тут народу, підкажіть мені недоосвіченому, хто бачив єврейок вчительок української мови - тільки винятки (це для них дуже низько). Тільки російська мова для них підходить!
Да, есть такая еврейка-учительница украинского языка - Фарион, с еврейской фамилией. Вот она очень любит всех учить своему галицкому языку.
Ти, кацапський вишкребок, на Фаріон не гавкай. Повчатимеш своїх саплємєннікав с Масковскава Улуса.
IP: 188.230.45.---VLviv..
Україну почали готувати до "Гуського Міру" зі знищення української мови. Українці, які себе поважають будуть ігнорувати подібні провокації кремлівських собачників-підгавкувачів.
IP: 188.0.71.---yyss..
Веде, сколота, в руський мір! До азіатів, в каторжани!
IP: 91.219.226.---JannaKrylatova..
Ну, нехай риги самі там й приймають участь, та їх виродки.
IP: 178.210.148.---kmmm..
Одним з призів буде поїздка в Сибір з метою популяризації російської мови на противагу загарбницької експансії китайської грамоти.
Усі коментарі