Кисельов залишається в Україні і готує новий проект

8 переглядів
Четвер, 17 січня 2013, 12:17

Ведучий суспільно політичного ток-шоу "Велика політика" Євгеній Кисельов працює над новим великим телевізійним проектом для українського каналу.

Про це він розповів "Телекритиці", однак відмовився уточнювати назву каналу та деталі нової програми.

Кисельов не захотів коментувати появу на каналі "Інтер" нового ток-шоу Анни Безулик "Справедливість", але зазначив: "Я можу сказати лише одне - я уже давно, ще до нового року, дізнався про те, що "Інтер" вирішив запустити замість "Великої політики" ввечері у п'ятницю нову політичну програму з Анною Безулик у ролі ведучої".

"Можу сказати, що це було не моє рішення, а рішення власника та менеджменту каналу. У будь-якому ЗМІ вони мають право змінювати формат видання, верстку, наповнення, залучати нові програми, відмовлятись від старих. Коментувати це не можу і не вважаю за потрібне", - сказав він.

Колишній ведучий не захотів говорити про те, чи залишає він канал "Інтер".

Раніше голова правління медіа групи "Інтер" Ярослав Порохняк зазначав, що Євгеній Кисельов працює у штаті каналу, а не за контрактом.

Кисельов запевнив, що лишається жити і працювати в України.

Як відомо, нове суспільно-політичне ток-шоу "Справедливість" з Анною Безулик стартує на "Інтері" 25 січня замість "Великої політики" Кисельова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua