Чоловік Тимошенко поскаржився чехам на прослуховування телефону

Четвер, 17 січня 2013, 20:18

Чоловік екс-прем'єра Юлії Тимошенко Олександр подав до суду у Празі скаргу, яка стосується підслуховування його телефонних розмов із дружиною.

Про це повідомила адвокат О. Тимошенко Маріна Махіткова.

Згідно з інформацією, скарга Олександра Тимошенка подана до суду на невідомого зловмисника, бо поки не встановлена особа того, хто записав розмову і розмістив її в інтернеті.

Справа розглядатиметься у празькому суді.
 
Як відомо, на минулому тижні адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк заявив, що запис розмови колишнього прем’єра з її чоловіком, який з’явився в інтернеті, частково змонтований і сфальсифікований, хоча така розмова дійсно була.

Плахотнюк уточнив, що була змонтована фраза про те, що суддя Європейського суду з прав людини від України не хоче підписувати рішення суду, і що їй це колись "відхаркнеться".

Запис телефонної розмови, яка відбулась у першій декаді січня, з’явився 9 січня на порталі YouTube. Він був підписаний чеською мовою від імені користувача з чеським жіночим іменем. Користувач, що завантажив розмову, зареєструвався на сайті того ж дня, коли й опублікував цей єдиний ролик.

Радіо Свобода

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua