Павліченко-старший дав інтерв'ю щодо маршів на свій захист?

Четвер, 17 січня 2013, 22:32

Дмитро Павличенко, засуджений до довічного ув'язнення за вбивство судді, впевнений, що люди встали на захист, щоб не опинитися на його місці.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Україна".

Павліченко подякував громадянам, які брали участь в акціях підтримки його і його сина.

На його переконання, "громадськість активно захищає не тільки тому, що вони не причетні до вбивства судді Зубкова, але й тому, що недовіра українців до судової та правоохоронної системі досягла піку".

"Люди вийшли підтримати нас, щоб захистити себе в майбутньому", - зазначив він.

Водночас журналіст телеканалу ТВі Артем Шевченко на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє, що "після так званого "інтерв'ю" Дмитра Павліченка проти засуджених Сергія та Дмитра розгортаються цілком прогнозовані у таких випадках репресії".

"Сергія з нормальної "хати" переводять на спецпост, де режим значно жорсткіший. Дмитро і так на довічному режимі утримується - у нього в камері почався жорсткий "шмон", - розповідає журналіст з посиланням на власні джерела.

"Дружина Дмитра і мати Сергія каже, що голос в інтерв'ю - точно не її чоловіка. Важко повірити, що старший Павліченко погодився на запис, чітко знаючи, що його чекає після цього. Відтак Дмитро стверджує, що жодних інтерв'ю, жоднім ЗМІ він не давав", - уточнив Шевченко.

Як відомо, 2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Дмитро Павличенко та його син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова - старший до довічного ув'язнення, молодший до 13 років в'язниці.

Суд визнав їх провину доведеною, однак по Україні проходять акції на підтримку батька і сина Павличенків з вимогами випустити їх і з твердженнями, що справа сфабрикована.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua