Рибак клянеться, що зробив все, що зміг при звільненні Арбузова

Середа, 23 січня 2013, 12:38

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заперечує протиправність своїх дій під час голосування парламенту за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ й призначення Ігоря Соркіна на цю посаду.

Про це він сказав в інтерв'ю радіо "Свобода", передають Українські новини.

"Голова Верховної Ради організовує розгляд питання. Я організував розгляд, виконав повністю регламент... Я поставив на голосування (питання), депутати проголосували, був результат і я оголосив цей результат. Які питання можуть бути до мене?", - сказав він.

Спікер зазначив, що перед розглядом питання він звернувся до парламентаріїв із проханням не порушувати регламент і голосувати винятково персонально.

У зв'язку з цим він вважає безпідставним позов проти нього до суду, зазначивши, що відповідальність за голосування повинні нести безпосередньо депутати.

Також він зазначив, що довідався про подачу до суду такого позову із засобів масової інформації.

Як повідомлялося, 22 січня голова фракції "УДАР Віталій Кличко заявив про звернення до Окружного адмінсуду Києва з проханням визнати протиправними дії голови Ради Володимира Рибака під час голосування парламенту за зміну керівництва Національного банку 11 січня.

Він мотивував позов тим, що спікер не забезпечив персонального голосування депутатів.powered by lun.ua